Kasap Döner’in yaratıcısından yeni yatırım

Kasap Döner’in yaratıcısından yeni yatırım

Geleneksel Türk lezzeti döneri, KasapDöner ile organize perakende sektörüne taşıyan Global Restoran Yatırımları, ızgara et alanındaki boşluğu da “İkiSatır” adını verdikleri yeni zincir restoranlarıyla dolduruyor. Birbirinden lezzetli ızgara et ve köfte çeşitlerinden oluşan menüsüyle İkiSatır’ın ilk şubesi Acıbadem’de açıldı.

ikisatir

Restoranlarında günde 10 bin kişiyi ağırlayan Global Restoran Yatırımları A.Ş., restoran başına 1 milyon TL’lik yatırımla “İkiSatır” konseptini hayata geçirdi. Global, “İkiSatır” ile Türk damak tadına uygun ızgara seçenekleri, fiyat politikası ve farklılaşmış konseptte restoranlarıyla geniş bir tüketici kitlesini kucaklıyor. “İkiSatır”ın ilk restoranı 27 Kasım’da Acıbadem’de açıldı.

Global Restoran Yatırımları, ev dışı tüketim pazarının gıda alanında her lezzeti ayrı ayrı taçlandıran, tüketiciyi yediğinden son derece memnun edecek markalarla buluşturmak vizyonuyla hareket ediyor. Şirket 58 yıllık Sarıtaş Et güvencesiyle 2010 yılında pazara girdi ve KasapDöner, Köylü Güzeli, İkiSatır markalarını yarattı.

2014 yılını toplam 30 restoran ve 50 milyon TL ciro ile kapatacak olan Global Restoran Yatırımları, İkiSatır’ı yılsonu itibarıyla Bursa Kent Meydanı, Viaport ve Bağdat Caddesi’ne ardından da Türkiye’nin tüm marka caddelerine ve AVM’lerine taşımayı hedefliyor.

KasapDöner 20 marka içinde 5. sırada yer alıyor

Target Group Index (TGI) Türkiye İlkbahar 2014 sonuçlarına göre KasapDöner, tercih edilirlikte 20 marka içinde yüzde 8 pay ile 5. sırada yer alıyor. Söz konusu araştırma Türkiye çapında 19 il, 12 ilçeyi kapsayacak şekilde, 40.000 kişiyi temsil ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ