Boyner, yeni icadını açıkladı

Boyner, yeni icadını açıkladı

Boyner Grup CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, kendi deyimiyle “Alışverişin yeni icadı” dediği Hopi’yi detaylarıyla anlattı.

boynercem

Perakende sektörünün deneyimli isimlerinden Boyner Grup CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, alışverişte önemli bir yeniliğe imza attıklarını söyledi. Hopi ismini verdikleri mobil uygulamanın tüketiciye alışveriş kolaylığı sağlayacağını anlatan Boyner, “Türkiye’de akıllı telefon kullanımı ve buna bağlı olarak mobil yaşam gün geçtikçe artıyor. 2018 yılında cep telefonu kullananların yüzde 75’i  alışverişi bu kanaldan yapacak. Biz de bu gelişmeye paralel Hopi’yi yarattık” dedi.

Hopi’nin mobil bir uygulama olduğunu ve ücretsiz olarak telefonlara indirilebileceğini söyleyen Boyner, “Hopi sayesinde kişiye özel alışveriş deneyimini yaşatacağız. Örneğin kişinin ilgisini çeken markaların  kampanyalarını sadece o kişiye özel olarak ona göndereceğiz. Bir müşteri örneğin Bodrum’da olduğunda sadece o şehre özel kampanyaları kendisine ileteceğiz. Ayrıca müşteriye özel kampanyalar olacak. Her bir müşteriye kendisini özel hissetireceğiz” diye konuştu.

Mart ayında işlerlik kazanacak Hopi’nin çok sayıda iş ortağı olacağını kaydeden Boyner, Turkcell ve Migros gibi önemli partnerlerinin olduğunu ifade etti. Boyner, “Hopi’den alışveriş yapıldıkça müşteri bir para puan toplama sistemi olan ‘paracık’ kazanacak. Bu paracıklar, başka mağazalarda 2-3 katıyla çarpılarak kullanılabilecek. Birçok iş ortağımız olacak. Gıda, kozmetik, tekstil başta olmak üzere çok sayıda yerde bu paracıklar kullanılacak” açıklamasında bulundu.

Cem Boyner, ilk yıl 80 firma işbirliği yapılacak HOPİ’nin her firma için açık olacağını söyledi. 60 yıllık deneyime sahip Boyner’in 15 milyon 74 bin 376 sadakat kart müşterisi bulunduğunu belirten Cem Boyner, “Müşterimizi SMS ile ulaşmayacağız. Kullanıcı, telefonundaki uygulamayı açarak kendisine sunulan fırsatları, aradıkları için sunulan tekliflerin tümünü aynı platformdan görebilecek” dedi. Boyner, “Kelebek gibi tutmak lazım müşteriyi. Onun yaşamını güzelleştirmek için, daha mutlu etmek için varız. Bu bizim üç yıllık rüyamız” diye konuştu.

Telefona ücretsiz olarak yükelenen HOPİ, Mart 2015’te kullanıma sunulacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ