Paşabahçe 45’inci mağazasını açtı

Paşabahçe 45’inci mağazasını açtı

Paşabahçe Mağazaları, 45’inci mağazasını Başakşehir’deki Mall of İstanbul’da hizmete açtı. 612 metrekarelik alana sahip olan Mall of İstanbul Paşabahçe Mağazası’nda, cam, cam dışı ve koleksiyon kategorilerinden yaklaşık 4 bin çeşit ürün yer alıyor.

pasabahce1

Mağazalaşma atağını sürdüren Paşabahçe Mağazaları’nın 45’incisi Başakşehir’deki Mall of İstanbul’da açıldı. Toplam 612 metrekarelik alandaki mağazada, büyük ilgi gören Zevk-i Selim koleksiyonunun yanı sıra, İstanbul’a yönelik tasarlanan cam ve porselen ürünlerden oluşan ‘Çok’ ve ‘İstanbul’un Güzelleri’ serileri yer alıyor. Ayrıca Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonları ile yaz renklerinden oluşan  el yapımı cam ürünler  de satışa sunuluyor. Paşabahçe’nin yeni tasarım markası Nude’un özgün ve modern çizgisini yansıtan ürünleri de yine Mall of İstanbul mağazasında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, seçkin ürünlerini daha çok noktada müşterileriyle buluşturmayı amaçladıklarını belirterek, “2014 yılında Mall of İstanbul ile birlikte toplam üç yeni mağaza açmış olduk, mağaza sayımızı arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

Mall of İstanbul Paşabahçe Mağazası, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ