Migros’tan çarpıcı uygulama

Migros’tan çarpıcı uygulama

Migros Grubu, yeni projesi ‘Harekete Geç’ ile bir hafta gibi kısa bir sürede 5 bin’i aşkın sporseverin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Akıllı cihazlardan ‘Migros Mağazam’ uygulamasını indirerek ‘Hareket Et’ kısmından yaşadığı şehri seçen herkes, yürüdükçe hem kendi kazanıyor hem de şehrine kazandırıyor

migros

Migros Grubu, son olarak sağlıklı bir yaşamın en temel unsurlarından biri olan hareketi tüketicilerin günlük hayatına sokacak önemli bir proje başlattı. Sebze-meyvede ‘İyi Tarım Uygulamaları (İTU), taze ette Türk perakende sektörünün ilk ve en büyük entegre et tesisi yatırımıyla tüketicinin sağlıklı beslenme önceliğine kaynağından yanıt veren Migros, yeni projesi ‘Harekete Geç’ ile bu kez sağlıklı beslenmeyle iyi yaşamı “Migros” adı altında birleştiriyor.

Migros Grubu’nun ‘Harekete Geç’ çağrısıyla hayat bulan projesi kapsamında akıllı cihazlarından ‘Migros Mağazam’ uygulamasını indiren ve ‘Harekete Geç’ kısmından yaşadığı şehri seçen herkes, yürüdükçe kazanıyor. Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde 5 bin’i aşkın sporseverin ilgi gösterdiği ‘Harekete Geç’ projesinin sonunda en çok yürüyen üç şehre sağlıklı yaşam parkuru kurulacak. İyi yaşama teşvik etmek için bireysel olarak da kazandıran proje kapsamında, uygulamaya üye olan herkes yürüdüğü her 3 bin metre için 5 Money kazanıyor.

Migros’un sağlıklı yaşamı teşvik eden bu projesinin temelinde, mağazalarında tüketiciye sunduğu her türlü gıda maddesinin güvenilirliği ve tazeliği ilkesi yatıyor. Bugüne kadar sebze-meyve ve et ürünlerinde en sağlıklı ve güvenilir ürünleri tüketiciye ulaştırmak için birçok projeyi hayata geçiren Migros Grubu, 2010 yılının başından itibaren Türkiye’de bir ilke imza atarak, İTU standartlarını mağazalarında uygulamaya başladı. Migros Grubu sektöre öncülük eden ve sadece Migros’ta başlayan bu uygulama sonrasında sektörde fark yaratan yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek İzmir’de, perakende sektörünün ilk ve tek en büyük taze et entegre tesisi projesini hayata geçirdi. Kendi üretim tesisinden bu süreci yöneten tek ulusal perakendeci olan Migros Grubu, en sağlıklı ve güvenilir ürünleri tüketiciye ulaştırma hedefiyle yatırımlarına ve projelerine devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ