Serdar Ortaç Ümraniye Canpark AVM’yi salladı!

Serdar Ortaç Ümraniye Canpark AVM’yi salladı!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç balayından döner dönmez ayağının tozuyla yeni albümünün ilk konserini Ümraniye Canpark AVM’nin açılışı için verdi.

AC Organizasyonun organize ettiği konseri binlerce Ümraniyeli büyük bir ilgi ve coşkuyla izledi.

Eski ve yeni albümlerinden parçalar okuyan Serdar Ortaç’a dansçıları da eşlik etti. Aşırı kalabalıktan dolayı konser alanından taşan izleyiciler karşı kaldırımdan konseri izledi… Kaldırım yetmeyince de binlerce Ümraniyeli, alışveriş merkezinin önünden geçen Alemdağ Caddesi’ni doldurdu.

Evlilikle ilgili konuşan Ortaç, “Arkadaşlar herkes bir gün mutlaka evlenecek. Belki bu gece, burada tanışacağınız biriyle bile evlenebilirsiniz. Bak ben 44 yaşında evlenebiliyorsam siz hayde hayde evlenirsiniz. Ben aşk şarkılarında hep acı çektim. Bundan sonra eğlenmek istiyorum. Allah’tan size gönül dolusu bir aşk diliyorum” şeklinde konuştu. Serdar Ortaç’ın konserinde kullanılan teknoloji de rakiplerine parmak ısırtacak şekildeydi. Ortaç, sahneye asansör ile çıkarken, konser de yaklaşık 5.000 dolar değerindeki maket uçak ile organizasyon firması tarafından kayıt ettirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ