Boyner’in yeni Genel Müdürü kim oldu?

Boyner’in yeni Genel Müdürü kim oldu?

Boyner Büyük Mağazacılık AŞ yönetiminde bayrak değişimi gerçekleşti. İş dünyasının başarılı genç isimlerinden Deran Taşkıran, Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürlüğü görevini, Aslı Karadeniz’den devraldı.

boyner

Deran Taşkıran dün (5 Mayıs) itibarıyla yeni görevine başladı. Aslı Karadeniz ise geçen Mart ayı sonunda yapılan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Boyner Büyük Mağazacılık, atama sürecinde de örnek bir kurumsal yönetim uygulamasına imza atarak, yeni Genel Müdürü’nü yedi ay önceden ilan etmişti. Boyner Büyük Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, yeni döneme ilişkin şunları söyledi: “Boyner Büyük Mağazacılık, daha büyük hedeflere koşacağı, çok yoğun olarak çalışacağı yeni bir döneme daha başlıyor. Aslı Karadeniz’in Genel Müdürlüğü döneminde büyük başarılara imza atan Boyner Büyük Mağazacılık, Deran Taşkıran ile başarılarını artırarak sürdürecek. Deran Taşkıran, Aslı Karadeniz ve Boyner Büyük Mağazacılık ekipleri, yeni dönemdeki yol haritamızı çizmek üzere uzun süre yoğun şekilde çalıştı. Deran Taşkıran gibi yetenekli ve başarılı bir ismi kazanmaktan memnuniyet duyuyoruz. Şu anda pazarlama, operasyon, satış gibi alanlarda 20’ye yakın pilot proje yürütülüyor ve önümüzdeki dönemde Boyner Büyük Mağazacılık’ın ezberleri bozarak, çok daha fazla büyümesini planlıyoruz.”

Deran Taşkıran, ODTÜ Ekonomi Bölümü’nün ardından Yale Üniversitesi’nde Ekonomi doktorasını tamamladı. Boston Consulting Group New York ve İstanbul ofislerinde Türkiye ve ABD’de tüketim malları ve perakende sektörlerinde, markalaşma, büyüme, kârlılık, strateji gibi konularda proje yöneticiliği yaptı. Boyner-YKM entegrasyonu projesinin ardından, yine Boyner ve YKM’de strateji belirleme projesini yürüttü. Ayrıca çok katlı mağazacılık projesinin ekip liderliğini üstlendi. Son olarak Boston Consulting Group’un İstanbul Ofisi’nde Yönetici Direktörü ve Ortak olarak çalışan Taşkıran, BCG’nin Küresel Tüketici Anlayışı Merkezi’nin de (Center for Consumer Insight) aktif bir üyesiydi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ