Migros’tan anlamlı kampanya

Migros’tan anlamlı kampanya

Migros mağazalarında 19-23 Nisan tarihleri arasında tüm oyuncakların fiyatları yarı yarıya inerken, dileyen müşteriler indirimli ürünleri Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) aracılığıyla bağışlayabilecek.

migros

Migros Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarında 19-23 Nisan tarihleri arasında tüm oyuncak, kırtasiye ve çocuk kitaplarının fiyatları yarıya inerken, dileyen müşteriler indirimli satın aldıkları ürünleri TEGV aracılığıyla tanımadıkları çocuklara hediye olarak gönderebilecek. Müşteriler tarafından, mağazalarda bulunan TEGV kutularına bırakılan oyuncak, kırtasiye ve kitaplar, kampanya sonunda Türkiye’nin değişik illerinde bulunan TEGV etkinlik noktalarındaki çocuklara ulaştırılacak. Migros Grubu, bu kampanya için kurduğu altyapı ve lojistik ağı ile çocuklara paylaşmanın mutluluğunu yaşatacak.

Migros Grubu, ayrıca koleksiyon kart uygulamasını, 23 Nisan bayramına özel olarak yeniden başlattı. 10 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet veya Sanal Market mağazalarından Money Club özellikli kartlar ile yapılan her 25 lira ve katları tutarındaki alışverişlerde periler, prensesler, arabalar, uçaklar ve daha birçok Disney karakterinin yer aldığı bir adet Disney Paketi hediye edilecek. Paketlerde 2 adet kart ve 1 adet maket yer alacak. Dileyenler, mağazalardan Disney kutusu da satın alabilecek. Kutudan çıkan koleksiyon albümü, eğlenceli oyunlar ve çıkartmalar sayesinde çocuklar kendi Disney dünyalarını oluşturabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ