Tamek’e 2 ödül

Tamek’e 2 ödül

KalDer ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde Tamek, TMME “Gümüş Heykel” ödülüne layık görüldü. Ayrıca, 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği sayesinde “Altın Heykel” ödülü de Tamek’in oldu.

tamek

Tamek, tüketicilerden tam not almaya devam ediyor. KalDer ve KA Araştırma tarafından 2005 yılından beri onlarca sektör için gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Endeksi’nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) araştırma sonuçlarına göre, konserve sos ve salça grubunda tüketicilerin 2013 yılında ilk tercihi yine Tamek oldu.

Türkiye genelinde, on binlerce tüketicinin marka ve ürünlere duyduğu memnuniyetin derecelendirilip, beklenti ve şikayetlerinin değerlendirildiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) Tamek, 2013 yılının ilk 3 çeyreğinde aldığı 83 puanlık skorla üçüncü kez konserve, sos ve salça grubunda sektör birincisi oldu. Bu ürün grubundaki liderliği ile “Gümüş Heykel” ödülünü alan Tamek, son 3 ölçüm yılında da alanında en yüksek puanı alarak sürdürdüğü müşteri memnuniyeti sayesinde “Altın Heykel” ödülünü de kazandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ